+98 34 42209098-9

+98 34 42203501

 

انبارداری

 

 

 

انبارداری

انبار در تمامی موسسات به خصوص در شرکت های تعاونی و تولیدی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کنترل ورود و خروج کالا و اطلاع از موجودی دقیق لحظه ای از ویژگی های انبار در شرکت تعاونی پسته سیرجان می باشد.

شرکت تعاونی پسته سیرجان مجهز به چهار انبار می باشد که نقش مهمی در کنترل کیفی موجودی دارند و اهم نیازهای شرکت خصوصاً در امر صادرات جهت آماده سازی و بسته بندی پسته را میسر ساخته اند . شرکت تعاونی پسته سیرجان در سال های اخیر نقش بسزایی در ارزآوری و صادرات محصول پسته در بازارهای جهانی داشته است از اینرو می توان به اهمیت نقش انبارها در تحقق این امر اشاره کرد.

پیش از آغاز فصل براشت پسته کارشناسان سازمان بهداشت با بازدید از محل انبارها و بررسی های دقیق مشاوره لازم در خصوص استفاده از سموم مورد نیاز را اعلام کرده و سم زدایی انبارها صورت می گیرد. باشروع فصل برداشت پسته کشاورزان محصول خود را به شرکت تحویل داده و منتظر اعلام نرخ نهایی شرکت توسط مدیران مجرب تعاونی پسته سیرجان می گردند. لازم به ذکر است شرکت تعاونی تولیدکنندگان پسته سیرجان در طی چهار سال اخیر به عنوان مرجع اصلی اعلام قیمت پسته در ایران شناخته شده است. 

دستگاه های بکار گرفته شده در انبارها شامل دستگاه جداکن ، شکست ، بادکش ، نوار جمع کن ، نوار بالابر ، دستگاه غربال (sort) و دستگاه های بسته بندی می باشد.

برای محموله های صادراتی روال کار به این صورت است محصولی که ارائه می شود ابتدا باید هموژن شده و بصورت یکنواخت درآید که نمونه ای که از آن استحصال می شود باید معرف کل محموله باشد و بعد از آن بسته بندی انجام می گردد و بمنظور تاییدیه کارشناسان اداره استاندارد و بهداشت و بازدید گمرک از کل بار ، محموله به گمرک فرستاده می شود و بعد از تایید نهایی به مقصد ارسال می گردد.

همچنین با شروع فصل گرما از آنجاییکه نگهداری پسته بستگی به شرایط دمایی خاصی دارد پسته ها جهت حفظ تازگی و جلوگیری از فاسد شدن به سردخانه منتقل می گردند.

 

 

ایران  -  سیرجان  -  انتهای بلوار امام رضا  -

 شرکت تعاونی تولید کنندگان پسته سیرجان

تلفن :  42203501 34-42209098 34  (98+)

فاكس : 42209900 34  (98+)

سایت های مرتبط

انجمن پسته ایران     http://iranpistachio.org/

 

آمار سایت

Top of Page